מִשְׁפַּחַת פוֹנְג

מִקְצוֹעָנוּת, הִתְעַמְּקוּת וְסַבְלָנוּת

רחובות

054-9283822

|

|

ד"ר מוֹטוֹאֶה פליישר (.M.D)
תאר ראשון, ביולוגיה, University of Oregon, ארה"ב
דוקטור לרפואה, רפואה סינית, China Medical University, טייוואן
תחומי עניין: דיקור, צמחי מרפא, כוסות רוח, מוקסה
תחומי התמחות:
  • גניקולוגיה: אי-פוריות, מחזור לא סדיר, תסמונת קדם וסתית, שחלות פוליציסטיות, טיפול לאחר לידה
  • צינונים ומע' חיסון חלשה, אלרגיה ריניטיס, עצירות, תשישות, אינסומניה, וכו'
  • טיפולי תחזוקה

China Medical University הממוקמת בעיר טאיצ'ונג שבטיוואן, נוסדה ב-1958 והייתה הראשונה במדינה שהציעה תארים מתקדמים בתחום הרפואה הסינית. כיום לאוניברסיטה כ-30 מחלקות וחוגים לרבות: רפואה, רוקחות, רפואת שיניים, פיזיותרפיה, ועוד. CMU נחשבת לאחת האוניברסיטאות הטובות בטיוואן ודירוגה העולמי הוא 151-200 (זהה לדירוגה של אונ' ת"א, למשל).

 

ד"ר מוֹטוֹאֶה פליישר

סטאז' במחלקה הנוירוכירוגית ב-China Medical University Hospital

נולדתי וגדלתי בטוקיו, יפן. לאחר שרכשתי תאר ראשון בארה"ב, חזרתי לטוקיו והחלטתי כעבור מספר שנים לעקור בשנית, לטייוואן, לטובת לימודי רפואה סינית.

את לימודי הרפואה הסינית ערכתי בתכנית פוסט-באקלורי (post baccalaureate) חמש-שנתית של China Medical University. התכנית האינטנסיבית כוללת שנתיים של התמחות בבתי-החולים של CMU, הן במחלקות של הרפואה הקונבנציונליות, והן של הרפואה הסינית.

הוסמכתי לעסוק ברפואה ואני מחזיקה ברישיון לרפואה סינית מטעם משרד הבריאות הטייוואני.

בשונה מישראל, רפואה סינית היא חלק אינטגראלי מהשירותים שמוצעים במסגרת ביטוח הבריאות הממשלתי, המכסה למעלה מ-99% מתושבי טייוואן. על כן, בטייוואן רפואה סינית מפוקחת באותו האופן כמו רפואה קונבנציונאלית. העיסוק ברפואה סינית מחייב רישיון, והמוצרים המופקים מצמחי מרפא מוגדרים כתרופה (ולא כתוסף תזונה) ומחוייבים בתנאי ייצור נוקשים ותקני GMP, תנאי ייצור נאותים.

FONG רפואה סינית

2017-2020